Bistro Vítěz - výroba lahůdek studené kuchyně, zákusky a dorty Přerov

Bistro Vítěz nabízí


Zobrazit nabídku
 • Výroba lahůdek v Přerově

  Váš specialista na obložené chlebíčky a saláty!!!

  Bistro VÍTĚZ Vám nabízí široký sortiment lahůdek studené kuchyně.

  Potřebujete chutné, pestré a reprezentativní občerstvení pro Vás a Vaše hosty, pořádáte oslavu, firemní večírek, ples, raut, narozeniny, křtiny, banket, pohřeb, Silvestrovský večer, nebo autobusový zájezd? Obraťte se na nás, rádi Vám připravíme naše lahůdkářské speciality.

  Náš sortiment představují především chlebíčky, saláty, obložené mísy, pomazánky, sendviče, obložené bagety, obložené večky, hamburgery, obložené chleby, aspiky, obložená vejce, ruské vejce, palačinky, zákusky, dorty, domácí koláče a knedlíky, cukrovinky atd.

  Nabízíme také doplňkový prodej (káva, čaj, kakao, alko, nealko, čokolády, bonboniéry)

 • Naše heslo:

  "Vždy čerstvé, vždy chutné!"

  Lahůdky vyrábíme podle starých rodinných receptur „rodiny Vítězových“. Veškeré produkty si sami vyrábíme od prvopočátku z pečlivě vybraných a dodaných surovin. Naše lahůdky jsou připravovány bez jakýchkoliv konzervantů, stabilizátorů a údržných látek, tím chráníme Vaše zdraví.

  Při výrobě lahůdek dbáme na čerstvost a kvalitu vstupních surovin a polotovarů, dokonalé očištění, šetrné zpracování a jejich nepřetržité chlazení.

  Naše lahůdky si můžete zakoupit v kamenné prodejně na ulici Bratrská 5, případně si je můžete objednat. Poskytujeme i rozvoz větších objednávek v chladících boxech. Větší objednávky prosím hlásit min. 48hod předem (chlebíčky, zákusky, saláty…).

  Lahůdky jsou dodávány volné nebo balené podle druhu výrobku a podle přání zákazníka.

Fotogalerie

Základní informace

Bistro VÍTĚZ
Michal Vrba
Bratrská 5
750 02 Přerov
Česká republika

IČ: 65915704
DIČ CZ7610135698

Najdete násDesign a kód © 2018 wedipa.com, všechna práva vyhrazena bistrovitez.cz, Průmyslové podlahy